בית מעוצב? כבר לא רק לאמיצים בלבד

בשנים האחרונות אנו חווים מגמה ההולכת וגדלה בקרב תחום עיצוב הפנים, שהינה עיצוב הבית.
אסכולה שלמה המדברת על החשיבות שבתכנון, עיצוב ורענון סביבת המגורים כשלצידה אג'נדה מאד ברורה ודומיננטית של הצורך בעיצוב "בר השגה".

shutterstock_148002011

מי לא רוצה לשדרג את הבית ולגור בבית מעוצב?, אך לעיתים בשל בעיות תקציביות החלום הולך ומתרחק.
בין אם מטעמים כלכליים או מטעמים אחרים, ברור לכולנו שגם אם נחליט רק לרענן במעט, או ללכת על שדרוג גדול של חללי המגורים שלנו, אחד הדברים הראשונים שיעלו במסגרת "הרשימה" הוא צביעת הקירות.
לחלקנו, לא כולם, רק המחשבה על מהלך הצביעה, כל שכן כשדיירי הבית מסתובבים, חיים ובועטים בו, מרתיעה, מלחיצה ואפילו מבהילה. הלכלוך, הבלגן, ההתכופפויות למגשית, כאבי הגב לאחר הצביעה, הרולר עם הצבע המטפטף – אמא'לה! וכל זה כשהחלטנו שאנחנו צובעים לבד. אם החלטנו לקחת בעל מקצוע, מה עכשיו?! לעטוף את כל הבית! ומישהו שיסתובב לנו בבית, אפשרי לא פשוט מה שבטוח כבר לא לגמרי "בר השגה".

shutterstock_529330876

אם החלטתם לרענן את הקירות, על מנת להרגיש נקי ומעוצב יותר, או רוצים להשביח את הנכס לפני מכירה, או סתם עוברים לבית חדש גם אם הוא שכור, הפתרון הוא iPaint, פטנט פורץ דרך, מערכת חדשנית לצביעת הבית בקלות, מהירות ויעילות מבית היוצר של נירלט. כבר לא פעולה "גברית" בהוויה שלה, לגמרי בטוח וקל לשימוש לכל בני המשפחה.

ipaint

בשל מזג האוויר הישראלי והדירות הלא מאד מרווחות, נולד הצורך לגוונים בהירים ורעננים כאשר הכנסת הגוונים הכהים, כנקודות הקפצה, מופיעים בדמותם של הרהיטים, האקססוריז, גופי התאורה, הטקסטיל וכו'.
הגוונים המוצעים במערכת ה iPaint-בהחלט עונים על הדרישה ויקנו לבית מראה חדש, נקי, אופנתי ומעוצב.

הרשו לעצמם את החופש לדמיין, להעיז ולפרוץ את השגרה, כבר לא רק להשתעשע במחשבה של להתחדש אלא בפשטות וביעילות מבלי להיכנס להוצאות גדולות, iPaint בהחלט תיתן לנו המענה.

לפרטים נוספים על המוצר וסרטונים רלוונטיים לחצו כאן

לקריאה על ההתנסות ב-iPaint במדור ממון של ידיעות אחרונות לחצו כאן

נירלוט נעים!