המדריך לבחירת צבע אקרילי מתאים

בחירת צבע אקרילי לקירות הבית מתחיל עם בחירת גוון ומסתיימת באיתור מוצר מתאים. בבחירת צבע אקרילי ישנם מספר פרמטרים נוספים שמשפיעים על הבחירה.

אז איך בוחרים צבע אקרילי ומה חשוב לבדוק טרם ההחלטה על הצבע האקרילי עבור צביעת הבית שלנו?

  • כושר כיסוי והסתרה: כמה מטרים רבועים ניתן לצבוע בליטר אחד של צבע אקרילי? האם לצבע יש כושר הסתרה גבוה?  תשובות לשאלות אלו צריכות להשפיע על תהליך בחירת צבע אקרילי. חשוב לוודא שלצבע האקרילי שאתם בוחרים יש כושר כיסוי והסתרה גבוהים, הנתון הזה מצויין על-גבי האריזה. ככל שכושר הכיסוי יותר גבוה, כך תזדקקו לכמות קטנה יותר של צבע לצביעת הקיר. כך גם לגבי כושר ההסתרה – ככל שכושר ההסתרה גבוה יותר, נדרשות פחות שכבות לקבלת תוצאה מושלמת. אם תשימו לב לנתונים אלו בבחירת הצבע, עלויות החומר יפחתו. סדרת נירוקריל EXTRA של נירלט מצטיינת בכושר כיסוי והסתרה גבוהים במיוחד ולכן משתלמת יותר עבורכם.

טיפ! לא בטוחים כמה צבע אתם צריכים?  באתר שלנו תוכלו ליהנות ממחשבון כמויות מתקדם, אשר גם יחשב לכם את כמות הצבע שאתם צריכים וגם יפיק לכם כתב כמויות נוח לשימוש. אל תיתקעו בלי מספיק צבע או עם יותר מדי צבע, היכנסו לאתר לחישוב מהיר בלינק :מחשבון הכמויות.

acrilicchoice (1)

  • רמת רחיצות: צבע רחיץ הוא צבע שניתן להסיר ממנו לכלוכים בקלות מבלי לפגום בצבע שעל הקיר. כאשר אנחנו צובעים חדרים שקירותיו נוטים להתלכלך כמו למשל חדרי ילדים, מסדרונות ומטבחים בחירת צבע אקרילי איכותי בעל כושר רחיצות גבוה היא קריטית. כל מוצרי נירוקריל EXTRA  הם צבעים רחיצים וניתן למצוא מוצרים שאף עמידים בקרצוף כבד כמו נירוקריל משי  /EXTRA לינק למוצר נירוקריל משי EXTRA
  • רמת הגימור – מראה הגימור של הקיר – ניתן למצוא רמות גימור שונות בהתאם לטעם שלכם, כל רמת גימור תקנה לקיר מראה שונה ומיוחד. ניתן למצוא צבעים בגימור EXTRA מט, מט, מהודר ומשי.
  • תווי תקן: חשוב לחפש תווי תקן שמוענקים למוצרים ע"י מכון התקנים הישראלי. תו תקן 1945 הוא תו המאשר שהצבע הוא צבע איכותי על בסיס מים המשמש לצביעה חיצונית ופנימית וכן מעיד על רמת הרחיצות הגבוהה של הצבע.
  • תו ירוק: תו ירוק שמוענק גם הוא ע"י מכון התקנים מאשר שהמוצר הסופי וגם תהליך הייצור שלו אינם פוגעים בסביבה, ידידותיים למשתמש, אינם מכילים חומרים מזיקים ואף ניתן לצבוע בצבעים אלו חדרי ילדים ללא חשש. כל מוצרי נירוקריל EXTRA  הינם מוצרים בעלי תו ירוק.
  •   נוחות השימוש: ביד מיומנת או ביד חובבנית, צביעה בצבע אקרילי איכותי היא ידידותית למשתמש. כל אחד מאיתנו יכול לצבוע בעצמו את קירות הבית ולהגיע לתוצאה מושלמת! גם אם מעולם לא אחזתם במברשת, אתם לא לבד – יועץ הצביעה שלנו זמין לשאלות על צביעה וצבע במספר 1-700-500-004.

acrilicchoice (2)

טיפים צבעוניים לצביעת הבית

  • מתחשק לכם להוסיף נגיעות צבע לבית? אתם חוששים להעיז בצביעת גוון יוצא דופן? תנו לנו לעזור לכם לאזור אומץ! הטיפים שלנו למתחילים: התחילו בקטן – הקצו קיר אחד לצביעה בגוון מיוחד. לא תאמינו איך זה ישדרג את מראה הבית.
  • הקשיבו ל"אני העצמי" שלכם ובחרו גוון של צבע אקרילי שמתאים לכם ומעורר בכם תחושות חיוביות של שלווה והשראה.

סדרת נירוקריל EXTRA זמינה עבורכם במגוון עשיר של גוונים אותם ניתן לבחון במניפת הגוונים הדיגיטלית. עם זאת, חשוב לזכור – טרם רכישת הצבע חשוב לראות את הגוון בצורה מוחשית   ולא דרך מסך מחשב.

acrilicchoice (3)

אתם תמיד מוזמנים למרכז נירלט בדיזיין סנטר (רחוב הלח"י 2, בני ברק, קומה תחתונה, מול קניון איילון, 03-6194244) כדי לבחון גווני ומרקמי צבע מקרוב, להיפתח לאפשרויות חדשות ולקבל  ייעוץ מקצועי לצביעת הבית.