כמה יעלה לכם לצבוע את הבית?

מאת חברת 'המקצוענים'

לוגו קטן

איך תדעו כמה תעלה צביעת הבית, מה המרכיבים המשפיעים על המחיר הסופי וגם כמה עולות תוספות "מיוחדות". במיוחד עבורכם ה'מקצוענים' ריכזו את כל המידע ומציגים לכם את המחירון המומלץ לעבודות צביעה בבית.

מחיר עבודת צביעה מורכב מעלות החומר יחד עם שקלול זמן העבודה הנדרש. לצביעת חדר ממוצע (12-9 מ"ר) תשלמו בין 1000-800 לש"ח. העבודה תכלול תיקון קירות קל (הוצאת מסמרים ומילוי), צביעת הקירות בשכבה אחת, המתנה לייבוש מוחלט וצביעה בשכבה נוספת, כמו כן צביעת התקרה (לרוב בסיד).

צבעי על סולם צובע חלק עליון בקיר

אם יהיה צורך בהזזת רהיטים כבדים או בצביעה על סולם, במקרה של תקרה גבוהה במיוחד (מעל 3 מטרים) המחיר עלול להתייקר במעט. יש לזכור כי אם כרגע הקיר מסויד בלבד יש ליישם שכבה מקשרת (פריימר) טרם צביעת השכבה הראשונה. אלמנט נוסף שיכול לייקר את העבודה בכללה הוא צביעה על גבי צבע כהה, במקרה כזה לא ניתן להסתפק בשתי שכבות ויש צורך ב-4-3 שכבות ולעיתים יותר.

צבעי צובע קיר

על צביעת סלון שהוא לרוב החדר הגדול בבית תשלמו על עבודה דומה 1800-1300 ₪ לעומת זאת צביעת חדר האמבטיה תעלה בסביבות 600 ₪ בלבד וצביעת חדר השירותים תעלה כ-350 ₪ בלבד. במקרה שיש צורך בתיקון מורכב יותר לקיר, טיפול בעובש או גימור בשפכטל אמריקאי המחיר כמובן יעלה עבור כל חדר.

לסיכום ניתן לחשב כי צביעת בית של 3 חדרים (חדר שינה להורים, חדר שינה נוסף, סלון, מטבח, שירותים וחדר אמבטיה) תעלה בין 5,000-4,000 ₪.

 

צבעי כורע וצובע חלק תחתון של קיר

תוספות מיוחדות

אולם לעיתים, על מנת להשלים את מראה החדר יש צורך גם לצבוע חלון, דלת, לבצע תיקוני קיר או רצון לצבוע קיר אחד בחדר באופן אומנותי או מיוחד יותר – כמה כל זה עולה?

בעוד שצביעת דלת תעלה 150 ₪ לערך וצביעת חלון תתומחר בין 350 ל-450 ₪, אפשרויות הצביעה הדקורטיבית הן בלתי נגמרות ולכן גם קשה מאד לתמחר אותן או לתת כלל אצבע בתחום, אפשרויות אלו כוללות שימוש בטכניקות מיוחדות (ווש), טפטים ומדבקות קיר וכן גם שימוש בשליכט צבעוני.

לוגו המקצוענים

 

לאתר המקצוענים לחץ כאן