מרכז נירלט לעיצוב בצבע

מרכז נירלט הינו מרכז חדשני לצביעת הבית, הממוקם בדן דיזיין סנטר, בבני ברק. המרכז יעודו  להעניק שירות של עיצוב הבית בצבע לקהל הרחב ולקהל האדריכלים והמעצבים באמצעות יועצים מומחי צבע והצגת מגוון הגוונים, הטקסטורות והמוצרים הרחב של נירלט.

P1630384מרכז נירלט לעיצוב בצבע, אולם התצוגה

במרכז נירלט, ממתינים לכם מומחי הצבע המעניקים יעוץ והדרכה לקהל המבקרים, איך לעצב את הבית בצבע. בסיום הייעוץ, נשלח לכל מבקר מייל סיכום של הייעוץ ובו ניתן למצוא את כל רשימת הגוונים, הטקסטורות והמוצרים שנבחרו עבורו לפי טעמו וסגנונו. כחלק מהיועץ ניתן לקבל מריחות צבע במספר גוונים המבקרים יכולים ליהנות בנוסף על שרותי הייעוץ של צוות המומחים של נירלט גם מעמדות יעוץ ממוחשבות, מקירות מוחשיים להשראה לפנים וחוץ הבית, כל זה ללא עלות.

IMG_3016_מרכז נירלט לעיצוב בצבע, קיר מניפה

מרכז נירלט, מעורר השראה, מציג את מגוון האפשרויות והסגנונות המתאימים לכל אחד ואחת ומעניק חוויה ייחודית בליווי תצוגה מוחשית של צבעי קירות, אפקטים דקורטיביים, טייחים וציפויים, צבעי עץ ומתכת וכלל מוצריה של החברה.

הקונספט העומד מאחורי מרכז נירלט הוא לדמות סביבת מגורים אקלקטית, המורכבת מתמהיל מרתק של חומרים, גוונים וסגנונות עיצוביים. כל אלו יוצרים מרחב עבודה מעורר השראה לעיצוב החזון האישי בצבע ובכך מקלים על הבחירה בצבעוניות לבית.

המרכז נחלק למספר אזורים אשר השילוב ביניהם יוצר תחושה של שיטוט בשכונה פסטורלית שוקקת חיים.

החלל המרכזי – מרחב העבודה:
עיקר החלל, בו כל אחד ירגיש כאילו נימצא בחדר העבודה האישי שלו, עם שולחנות עץ חמים עמוסי דוגמאות בהם ניתן לדפדף ולהתרשם מכל מגוון החומרים שיש לנו. קיר המניפה הענק הנמצא לאורך כל החלל, מאפשר לשלוף כל גוון מהקיר וליצור סקאלת גוונים המתאימה לפרויקט האישי שלו.

P1630416מרכז נירלט לעיצוב בצבע, מרחב העבודה

הרחוב:
שדרת בתים אשר ניתן לטייל לצידה ולהתרשם באופן מוחשי מחזיתות בתים עם מגוון רחב של טייחים וציפויים בגימורים שונים ומקירות עם אפקטים דקורטיביים נלווים.

P1630427מרכז נירלט לעיצוב בצבע, אזור המדמה רחוב

Work shop- הסדנא:
מקום בו תוכלו ליהנות מקורסים מיוחדים ומקצועיים החל מטכניקות לצביעת רהיטים ועד יישומים מורכבים של טייחים וציפויים. לנירלט מגוון רחב של קורסים וסדנאות לכל הקהלים.
P1630452מרכז נירלט לעיצוב בצבע, אזור הסדנא

בית הקפה:
כפי שאתם יודעים, שכונה אינה שכונה ללא בית הקפה "השכונתי" שלה. לכן תוכלו ליהנות מקפה איכותי ומספרות מקצועית העומדת לרשותכם.

P1630587מרכז נירלט לעיצוב בצבע, אזור בית הקפה והספרייה המקצועית

מרכז נירלט, דן דיזיין סנטר (מול קניון איילון), קומת קרקע, רחוב הלח"י 2, בני ברק מס' טלפון: 03-6194244